Zahlavi pro tisk

Aktivní dovolená a pobyty pro sportovce


Pobyty pro sportovce

Nabízíme uspořádání sportovních soustředění, turnajů nebo cvičení aerobiku a zumby.

Kromě využití veškerého sportovního a relaxačního vybavení objektu je také možný pronájem kryté haly ve Verneřicích, která je vzdálena pouze 3km.

Hlavní hala je určena pro sálovou kopanou, volejbal, nohejbal, tenis, basketbal a házenou. Povrch je z leštěných parket. Součástí vybavení je i kladina, švédská bedna, trampolína, medicimbály, žíněnky a lavičky, které lze využít k tréninkům sportovců. V prvním patře je malá hala se 3 stoly na stolní tenis. Obě haly je také možno využít pro aerobik, zumbu, atd.

Ceny pronájmu: velká hala - 200,-Kč na 1 hodinu, malá hala - 100,-Kč na 1 hodinu

 

Půjčovna kol a běžek

KURsport
Firma KURsport z Benešova nad Ploučnicí nabízí možnost zapůjčení kol, koloběžek a běžeckého vybavení s kompletním servisem. Po předchozí dolmuvě lze zajistit dopravu zapůjčených věcí.

Více informací a kontakt najdete přímo na stránkách: www.kursport.cz

 

Sportovní aktivity

Inline bruslení

Ústí nad Labem - Děčín Nejblíže je nejnovější úsek cyklostezky v obci Malé Březno vzdálené 11km. Parkovat můžete poblíž železničního přejezdu a cestě k Labi. Doporučujeme jet proti proudu Labe, ve Svádově je možno posedět na terase s občerstvením. Mapa
Děčín - Bad Schandau Krásná cyklostezka o délce 21km vede podél Labe z Děčína přes hranice do německého Bad Schandau. Mapa

Kola

Kromě již zmíněných cyklostezek lze využít mnoho značených cyklotras, například Cyklotrasy.cz, Ústeckem na kole, České hory, Výletník.cz.

Tenis

Pronájem tenisového kurtu ve Verneřicích u koupaliště za 40,- Kč na hodinu. Objednávky Vladimír Rokos 605932771.

Běžky

Běžecké tratě doposud udržovány nebyly, ale obec přislíbila, že od letoška údržbu zahájí. Nicméně tento sport je v naší lokalitě velmi oblíben, takže stačí vyrazit z domu jen pár metrů a napojit se na již vyjetou stopu. Krásná vyjížďka je kolem rozhledny Víťova vyhlídka po hřebenech na Děčínskou boudu a Humboldtovu vyhlídku u televizního vysílače Buková Hora a zpět.
Děčínský Sněžník - Tisá Udržované stopy jsou například na Děčínském Sněžníku. Mapa

Lyžování

Telnice vzdálenost 40km, web
Malečov vzdálenost 15km, web
Buková Hora vzdálenost 8km, nejistý provoz, web

Bowling

Hotel Patriot, Úštěk, Ústí nad Labem, Děčín, Litoměřice

 

 
 
Zapati pro tisk